Krajalnica maga 310p

Krajalnica maga 612p to dobre akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Nadaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do prostych jak sery. Dobre artykuły i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na utrzymanie jej w prostocie i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny gość że stać szybko wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i dodatkowe do dzieła w niedługim okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie montuje się z wielu elementów, które potrafią zostać wyszczególnione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.